Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 



нерухоме майно
Доброго дня! Підкажіть як краще передати у власність квартиру та земельну ділянку.Власником квартири та земельної ділянки була моя мати, та вона померла. Чи може мій батько за договором дарування передати нерухоме майно мені, якщо в мене ще є брат. Чи краще передати майно за договіром купівлі-продажу? Буду вдячна за відповідь!
Олена
03.04.2017
відповідь:

 Доброго дня. Для початку майно потрібно успадкувати, а потім можна відчужувати за будь-яким договором.


Потрібна консультація
оброго дня , чоловік виграв зелену карту ,але щоб виїхати зі мною нам потрібно розлучитися і одружитися знову,оскільки він не понолював дані кожного року. а дочку взагалі ми не можемо взяти аж після року проживання в америці.можливо є якісь інші способи виїхати всією сімєю?
леся
26.03.2017
відповідь:

 ці всі обставини, що ви описали, направлені лише на те, щоб відповідати інформації наявній в анкеті, що подавалась на розіграш зеленої карти і не гарантують обовязкового дозволу на виїзд. А інші способи виїхати на довгий період не зовсім легальні. За детальнішоб інформацією можете звертатись за номером телефону, що розміщений на нашому сайті.


Земельне законодавство
Добрий день, підкажіть що я маю зробити, був 2-х квартирний будинок, я володів квартирою №1 а в 1999році я викупив другу квартиру, в 2003р. я подав документи в району адміністрацію на виготовлення свідоцтва на будинок, та зареєстрував в БТІ, а земельна ділянка була приватизована (акт на землю) на всіх власників двох квартир, ще до того як я купив другу квартиру, земельну ділянку не переоформив в той час, зараз тих продавців квартир я не можу знайти.
Знайшов Статтю 377 Цивільного кодексу України та 120 Земельного кодексу України встановлено, що до особи, яка набула право власності на житловий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення.
Підкажіть куди я маю звернутись щоб переоформити на себе право власності на земельну ділянку, і яка процедура.
Олександр
24.03.2017
відповідь:

 Дана консультація може бути надана при безпосередньому зверненні до наших фахівців.


Розлучення.
Доброго дня.В шлюбі перебуваю 6 років. Є спільна дитина 5 рокув. Подала позовну заяву про розлучення.На даний час не існує спору про поділ майна та форми участі у вихованні та матеріальному забезпечення наших спільних дітей.Чоловік проти розлучення також нічого не має проти. Які можуть бути найкоротші терміни процедури розлучення. В цьому зацікавленні обоє з подружжя. Дякую
Лілія
21.03.2017
відповідь:

 найкоротші терміни приблизно півтори місяця, оскільки місяць дається на примирення сторін.


тактика лікаря у випадку коли хворий самовільно покинув стаціонар
Поясніть,будь ласка, як юридично правильно поступити у випадку, коли пацієнт покинув стаціонар без повідомлення лікуючого лікаря. Яким нормативним документом керуватись в такому випадку? Дякую.
Галина
17.03.2017
відповідь:

 Дана консультація може бути надана при безпосередньому зверненні до наших фахівців.


багатодітна сімя
добрий день мене звати Володимир в мени 6 дітей віком 2 і13 років скажіть будьласка яку допомогу маю брати і скільки і які пільги маю мати бо в заліщиках нічого неможу добитися
лилик володимир
14.03.2017
відповідь:

Дана консультація може бути надана при безпосередньому зверненні до наших фахівців. 


аршет на нерухоме майно
Чи має право слідчий накласти арешт на квартиру, яка належить особі на підставі договору дарування, зважаючи на те, що особі винесено постанову про підозру у вчинені злочину
Дмитро
06.03.2017
відповідь:

 слідчий арешт не накладає, а може зроьити це лише через суд.


СКОРОЧЕННЯ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ
Доброго дня, я працювала в органі місцевого самоврядування, а з грудня 2011р. я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, в січні цього року я звернулась у відділ кадрів з метою переривання відпустки, а мені повідомили, що посада, яку я обіймала Скорочена і натомість мені пропонуватимуть іншу, проте так і ніякої рівноцінної посади і не запропонували, а лише декретну від якої я відмовилась. (чоловік офіційно не працевлаштований і також скорочений) Після мого скорочення у відділі ввели нову посаду на яку і оформили цю працівницю, яка мала б працювати на моєму тимчасовому місці.Я б хотіла Вас запитатись чи мали вони право мене скоротити і які кроки мені робити для відновлення на посаді? Наперед вдячна за відповідь.
лілія
01.03.2017
відповідь:

 Дана консультація може бути надана при безпосередньому зверненні до наших фахівців.


сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 19 Наступна