Про нас Черніцький Іван Романович

Адвокат Черніцький Іван Романович


Партнер Юридичної фірми "Арес"

Свідоцтво Адвоката № 653 від 07.10.2011 р. член Тернопільської обласної колегії адвокатів. 

Освіта: 
 Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (магістр права, 2006 рік)

Адвокат Черніцький Іван Романович надає юридичні послуги на території міста Тернопіль і Тернопільської області всім зацікавленим громадянам і організаціям. Основна спеціалізація адвоката: адміністративне та цивільне право. Також адвокат забезпечує захист у кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення.

  Переважно діяльність адвоката спрямована на надання кваліфікованої правової допомоги жителям Тернополя в справах про стягнення заборгованості та збитків, оскарження рішень органів державної податкової служби, органів ДАІ, визнання права власності на нерухомість і поділ майна, встановлення порядку користування земельною ділянкою, захисту прав споживачів, спадкуванні та право на житло, по трудових спорах.

  Одним з видів діяльності є також державна реєстрація фізичних осіб-підприємців, підприємств та організацій у Тернополі та Тернопільській області. У перелік послуг також входить аналіз і оформлення правової документації, договорів, позовів, скарг, процесуальних документів та інше. Діяльність адвоката також орієнтована на комплексне надання юридичних послуг бізнес-клієнтам не тільки в Тернополі, а й на всій території Україні.

Участь адвоката у вирішенні завдань правового характеру дозволяє клієнтові швидко і повною мірою реалізувати всі можливі засоби захисту в конкретній справі з відшкодуванням витрат на правову допомогу. Ефективне використання адвокатом своїх повноважень, встановлених Законом України «Про адвокатуру», спрощують завдання клієнта по збору інформації та посвідчення копій необхідних документів по конкретній справі з гарантією повної конфіденційності.


тел. (0352) 42-75-25

тел. (097) 862 23 53

e-mail: advokat427525@ukr.net