Новини та коментарі

15.06.2012
Повернення боргів - стягнення боргу
Стягнення (повернення) боргу дуже актуальне питання, оскільки досить часто позичальники, з різних причин не поспішають виконувати свої зобов'язання і повертати борг.
Детальніше
22.05.2012
Як правильно оформити договір дарування квартири дитині?
За договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати другій стороні (обдаровуваному) безоплатно майно у власність. Договір дарування нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. Дуже часто буває, що батьки хочуть подарувати, приміром, квартиру своїй малолітній або неповнолітній дитині. Особливого порядку для таких випадків не існує, але все ж певні нюанси є.
Детальніше
21.05.2012
Видача судових наказів про стягнення заборгованості по оплаті комунальних послуг
Питання застосування норм цивільного процесуального законодавства, що регулює наказне провадження, значною мірою висвітлено у постанові пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 грудня 2011 року № 14 "Про практику розгляду судами заяв у порядку наказного провадження" (далі - Постанова), якою роз'яснено питання застосування розділу II Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України).
Детальніше
18.05.2012
КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ ТЕРНОПОЛЯ
Продовжуєте шукати надійного адвоката у Тернополі. Тоді Ви потрапили на наш сайт не даремно. Адвокати у кримінальних справах Тернополя або, якщо так більш звично, кримінальні адвокати Тернополя готові негайно надати Вам кваліфіковану допомогу адвокат
Детальніше
18.05.2012
Оптимізація оподаткування та захисту від перевірок
Дрібнення бізнесу здійснюється з метою розподілу обсягів надходжень коштів, а іноді і витрат підприємства. Власник бізнесу створює декілька юросіб або користується послугами фізосіб-підприємців, вибудовуючи різні комбінації взаємодії цих суб’єктів залежно від того, яку конкретно мету він поставив перед собою. При цьому враховуються переваги використання різних систем оподаткування.
Детальніше
16.05.2012
Банки «виносять рішення Іменем України»
Деякі поради позичальникам банків - уважно читайте документи, не підписуйте нічого, що Вам намагається підсунути банк без попередньої консультації з фахівцем - адвокатом; припиняйте всіма законними способами незаконні, протиправні, а іноді і відверто «бандитські» методи банків по « вибивання »боргів.
Детальніше
14.05.2012
Виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме
Єдиним друкованим засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження у Тернопільській області, в якому у 2012 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме є газета "Свобода"
Детальніше
11.05.2012
Порядок оскарження податкових вимог
Відповідно до п. 56.2 ст. 56 глави 4 розділу ІІ Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі — ПКУ), у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня зі скаргою про перегляд цього рішення.
Детальніше

сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна