Новини та коментарі

10.05.2012
Як правильно поводитися з представниками правоохоронних органів
Перш за все, слід пояснити, що своїм підписом в більшості документів Ви підтверджуєте не те, що Ви згідні з його змістом, а те, що Ви з цим документом ознайомлені. Якщо Ви не підписали документ, Ви не зафіксували той факт, що Ви бачили саме цей документ, що Вас ознайомили саме з цим документом. А це вже загрожує для Вас можливими небезпечними наслідками, а саме в разі Вашої відмови підписати документ, якщо Ви власноруч не напишіть своє пояснення в протоколі, Ви розв'язує руки для будь-яких дій. Вподальшому можливо записати в цьому документі все, що вважатиме за потрібне
Детальніше
08.05.2012
Оформлення у власність самовільно побудованих будівель і споруд
Юридична фірма «Арес» надає клієнтам правову допомогу з питань оформлення у власність (самовільно побудованих будинків у м. Тернополі) закінчених будівництвом індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них , громадських будинків І та ІІ категорій складності, побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт та заяви про прийняття в експлуатацію до 31 грудень 2012 року.
Детальніше
07.05.2012
Адвокатські послуги в Тернополі
Співробітники нашої компанії проводять кваліфікований захист інтересів і прав клієнтів, а також їх подання в адміністративному, господарському та місцевих судах. У послуги адвокатів входить допомога при виникненні будь-яких питань, пов'язаних з адмін
Детальніше
05.05.2012
Скасування виконавчого напису нотаріуса
Виконавчий напис нотаріуса - передбачена законодавством спрощена процедура, за допомогою якої визнається правомірність вимог особи про стягнення майна або грошових коштів. Виконавчий напис дає право кредитору вимагати виконання боржником зобов'язань, без потреби звернення до суду.
Детальніше
04.05.2012
Декілька порад водіям
Якщо вас зупинив інспектор ДАІ, наступні поради вам дуже знадобляться. Скористайтеся ними, і тоді ви збільшите свої шанси на перемогу або «на дорозі», або в суді. Безумовно, успіх залежить від конкретної ситуації, тому деякі рекомендації можуть не дати належного ефекту. Розглянемо кілька сценаріїв можливих і поширених подій на дорозі:
Детальніше
03.05.2012
Ваші права при затриманні та арешті
Під час затримання за підозрою у вчиненні злочину Ви маєте право: не свідчити проти себе чи своїх рідних; у будь-який час відмовитися давати показання й відповідати на запитання; мати захисника та побачення з ним „віч-на-віч" до першого допиту; надавати докази, заявляти клопотання та відводи; вимагати перевірки судом законності затримання; особисто брати участь у судовому розгляді щодо обрання запобіжного заходу - взяття Вас під варту.
Детальніше
02.05.2012
Новели в законодавстві щодо підготовки арбітражних керуючих
У сучасних умовах розвитку економіки в нашій державі стрімко набуває надзвичайної актуальності правовий статус центральної фігури процедури банкрутства - арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Адже саме на нього Закон покладає ключову функцію - здійснення неупередженого та антикризового менеджменту суб'єктом господарювання зі збереженням балансу між інтересами кредиторів і боржника на шляху відновлення платоспроможності останнього.
Детальніше
27.04.2012
Скільки патентів потрібно підприємцю
Скільки потрібно придбати торгових патентів у разі, якщо СГ в одному приміщенні надає кілька видів побутових послуг? Відповідно до пп. 267.1.1 п. 267.1 ст. 267 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-IV (далі — ПКУ) платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи — підприємці), їхні відокремлені підрозділи, які отримують в установленому порядку торгові патенти та провадять
Детальніше

сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна