Новини та коментарі

26.04.2012
Платники ЄП 4-ї групи не ведуть Книгу обліку доходів та витрат
Чи повинна юридична особа — платник єдиного податку вести Книгу обліку доходів та витрат, затверджену наказом №477? Обов’язкове ведення Книги обліку доходів і витрат суб’єкта малого підприємництва, юридичної особи, форму якої затверджено наказом №477, було передбачено ст. 4 Указу про спрощену систему, дію якого припинено з 01.01.2012 р. Починаючи з 01.01.2012 р. платники єдиного податку ведуть облік доходів і витрат у порядку, визначеному ст. 296 Податкового кодексу.
Детальніше
25.04.2012
Закон України "Про безоплатну правову допомогу": основні положення та підходи до впровадження.
Прийняття Верховною Радою України Закону України "Про безоплатну правову допомогу", який набрав чинності 9 липня 2011 року, дозволило Україні отримати правову базу та інституціональний механізм для реалізації як закріпленого статтею 59 Конституції України права кожного на правову допомогу, зокрема, у випадках, коли вона відповідно до закону повинна надаватись безоплатно, так і зобов'язань за низкою міжнародних договорів, які містять положення щодо надання правової допомоги і учасником яких є Україна.
Детальніше
24.04.2012
Новий Митний кодекс України: нові положення законодавства
1 квітня 2012 року було опубліковано прийнятий Верховною Радою України Митний кодекс України від 13.03.2012 року №4495-VI. Відповідно до положень пункту 1 Прикінцевих та перехідних положень Митного кодексу України цей Кодекс набирає чинності з першого числа другого місяця, що настає за місяцем, в якому його опубліковано, крім пункту 9 цього розділу, який набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Кодексу. Таким чином, Митний кодекс України набирає чинності 1 червня 2012 року.

Детальніше
23.04.2012
Законодавці знову підтримують малий та середній бізнес
19.04.2012 р. набрав чинності Закон України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні». На думку розробників Закону, його прийняття дозволить забезпечити сприятливі умови розвитку малого і середнього підприємництва в цілях формування конкурентного середовища в економіці України; сприятиме просуванню продукції суб'єктів малого і середнього підприємництва на внутрішній та закордонні ринки, збільшенню кількості суб'єктів малого підприємництва, поліпшенню їх фінансового стану.

Детальніше
18.04.2012
Послуги Юридичної фірми "Арес"
Надається комплекс послуг: • стягнення безнадійних боргів юридичних осіб; • ліквідація дебіторської заборгованості; • супровід господарської діяльності підприємств; • допомога у виборі оптимальної організаціїнно-правової форми створення юридичної особи; • сприяння в отриманні пакету необхідних документів при реєстрації юридичних осіб;
Детальніше
15.04.2012
Захист і підтримка бізнесу. Податкова безпека компанії.
Юридична фірма "Арес" пропонує комплексні послуги із захисту і підтримки бізнесу - від представництва інтересів підприємця в органах влади, - до розробки внутрішньофірмових локальних актів та інструкцій, правил поведінки співробітників при проведенні
Детальніше
14.04.2012
Комерційні конфлікти і медіація
Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг з досудового врегулювання спорів, - від складання процедурних документів, - до спільної участі в ділових переговорах з метою врегулювання конфліктів, які зароджуються.
Детальніше
12.04.2012
Правове значення судимості
Судимість є правовим наслідком засудження особи. Правова природа судимості полягає в негативних наслідках для такої особи, які виражаються в певних обмеженнях цивільних прав, а також має юридичне значення при вчиненні особою нового злочину.
Детальніше

сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна