Новини та коментарі

30.03.2012
Чи варто вести журнал відвідання підприємств контролюючими органами?
Фахівці Юридичної фірми "Арес" рекомендують усім суб'єктам господарювання відповідально відноситись до ведення Журналу відвідання підприємств контролюючими органами (далі – Журнал), оскільки недооцінюють його значення при відстоюванню власних інтересів. Відповідно до указу Президента України «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» від 23.07.1998 р. № 817/98 ведення журналу носить рекомендаційний характер, однак його наявність надасть можливість здійснити контроль над перевіряючими в частині перевірки їх повноважень та дозволить уникнути «несанкціонованих» перевірок.
Детальніше
29.03.2012
Затверджено нові спрощенні Правила пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 м2
Для відома орендарів та власників приміщень площею до 300 м2 - Міністерство надзвичайних ситуацій України прийняло наказ № 537 від 24.02.2012 року "Про затвердження Правил пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 кв.м" Данні Правила розроблено відповідно до Закону України «Про пожежну безпеку» та є обов’язковими для виконання юридичними та фізичними особами - підприємцями незалежно від виду їх господарської діяльності та форм власності. Дія цих Правил поширюється на об’єкти, що окремо розташовані або вбудовані (прибудовані) в інших будівлях та мають самостійний евакуаційний вихід назовні.
Детальніше
28.03.2012
Процедура реєстрації торгової марки відповідно до чинного законодавства.
Зареєструвати торгову марку Ви можете самостійно або замовивши відповідну послугу з реєстрації торгової марки у спеціалістів в сфері інтелектуальної власності. Якщо Ви вирішуєте самі зареєструвати торгову марку, то Вам необхідно здійснити такі дії з реєстрації торгової марки:
Детальніше
27.03.2012
ПОРЯДОК встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
ей Порядок визначає процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (далі - статус), на підставі відповідної інформації. 2. Особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, подає за місцем перебування до місцевої
Детальніше
25.03.2012
Про фірму
ТОВ Юридична фірма "Арес" - це команда кваліфікованих і досвідчених адвокатів і юристів. Наша діяльність грунтується на принципах високого професіоналізму, пріоритетності інтересів Клієнта, комплексного, нестандартного підходу до вирішення поставлених завдань, мобільність та оперативність їх вирішення. Завдяки тому, що компанія використовує найсучасніші методи в роботі, ми моментально реагуємо на будь-які потреби Клієнтів і якісно вирішуємо поставлені завдання.
Детальніше
24.03.2012
Прийнято Митний кодекс України з правками Президента України
Верховна Рада України 13.03.2012 підтримала доопрацьовану редакцію Митного кодексу України з врахуванням пропозицій Президента України – законопроект № 8130-Д. Кодекс, за умови його підписання Президентом, набирає чинності з першого числа другого місяця, що настає за місяцем, в якому його опубліковано. Таким чином, вбачається, що Кодекс набере чинності 01.05.2012 р. Завданням законопроекту є приведення Митного кодексу України у відповідність до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур, Конвенції про тимчасове ввезення а також імплементація у національне законодавство Рамкових стандартів безпеки Всесвітньої митної організації та реформування митної служби України.
Детальніше
23.03.2012
Орієнтовний перелік документів для оформлення спадщини
Детальніше
23.03.2012
Юридична консультація Тернопіль
Юридична консультація, вчасно отримана у грамотрих фахівців, дозволить виділити корінь проблеми і підготуватисязаздалегідь до можливого ходу подій, що, в свою чергу, дозволить Вам уникнути додаткових фінансових і часових витрат. Фахівці Юридичної фірми "Арес" складуть за Вас, або нададуть грамотну юридичну консультацію в складанні договорів, претензій, Позовних заяв, касаційних (апеляційних) скарг та інших процесуальних документах, нададуть підтримку у всіх стадіях судового розгляду.
Детальніше

сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна