Новини та коментарі

29.03.2012
Затверджено нові спрощенні Правила пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 м2
Для відома орендарів та власників приміщень площею до 300 м2 - Міністерство надзвичайних ситуацій України прийняло наказ № 537 від 24.02.2012 року "Про затвердження Правил пожежної безпеки для об’єктів площею до 300 кв.м"   Данні Правила розроблено відповідно до Закону України «Про пожежну безпеку» та є обов’язковими для виконання юридичними та фізичними особами - підприємцями незалежно від виду їх господарської діяльності та форм власності. Дія цих Правил поширюється на об’єкти, що окремо розташовані або вбудовані (прибудовані) в інших будівлях та мають самостійний евакуаційний вихід назовні.

Додатково звертаємо Вашу увагу, що забезпечення пожежної безпеки на об’єктах покладається на їх власників. У разі якщо об’єкт перебуває у користуванні інших осіб, то забезпечення пожежної безпеки покладається на власника, якщо інше не передбачено у договорі.

Фахівці Юридичної фірми "Арес" допоможуть відстояти Ваші інтереси при перевірці правоохоронними, контролюючими та фіксальними органами, в тому числі працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України як у процесі перевірки так і при оскарженні складеного акту чи рішення вищевказаними органами.