Новини та коментарі

05.05.2012
Скасування виконавчого напису нотаріуса
Виконавчий напис нотаріуса - передбачена законодавством спрощена процедура, за допомогою якої визнається правомірність вимог особи про стягнення майна або грошових коштів. Виконавчий напис дає право кредитору вимагати виконання боржником зобов'язань, без потреби звернення до суду.

Нотаріус здійснює виконавчий напис на підставі нотаріально завіреного договору іпотеки й паперів, що підтверджують заборгованість боржника та прострочку кредитного зобов'язання. Строк здійснення виконавчого напису значно коротший, ніж отримання виконавчого документа, виданого рішенням суду.

Тому кредитор має перевагу. Але у боржника, що бажає захистити своє право на нерухоме майно, теж є можливість оскаржити дії кредитора в суді. Боржник, як і кредитор, може бути ініціаторами судового процесу. Він може розраховувати на захист своїх прав, якщо суд визнає підстави дострокового стягнення майна недостатніми, а також у тих випадках, якщо іпотечна нерухомість є постійним місцем проживання неповнолітніх осіб.

Юристи та адвокати  Юридичної фірми "Арес" мають у своєму розпорядженні широкий спектр юридичних методів із захисту прав боржника та збереження його майна. 

Ми допоможемо Вам:
- Представити Ваші інтереси в інстанціях і судах;
- Провести переговори з банком;
- Зменшити розмір штрафів;
- Оскаржити виконавчий напис нотаріуса;
- Оскаржити незаконні дії виконавчої служби і т.д.

 Завдяки професійному підходу і високій компетенції наших адвокатів та юристів, конфлікт буде вирішено з максимально сприятливим результатом для Вас.