Новини та коментарі

23.03.2012
Юридична консультація Тернопіль

Юридична консультація Тернопіль

Юридична консультація, вчасно отримана у грамотрих фахівців, дозволить виділити корінь проблеми і підготуватисязаздалегідь до можливого ходу подій, що, в свою чергу, дозволить Вам уникнути додаткових фінансових і часових витрат.

Фахівці Юридичної фірми "Арес" складуть за Вас, або нададуть грамотну юридичну консультацію в складанні договорів, претензій, Позовних заяв, касаційних (апеляційних) скарг та інших процесуальних документах, нададуть підтримку у всіх стадіях судового розгляду. Якщо Ваші інтереси притісняють в професійній діяльності чи особистому житті (наприклад, розділ майна), все, що Вам потрібно - це звернутисядо нас за контактними координатами на сайті - наші юристи проконсультують Вас на прийомі або відвідають Вас у зручний для Вас час.

У ході юридичної консультації Вам зможуть допомогти скласти повну картину справи з юридичної точки зору, что дозволить Вам ефективно відстоювати свої права, а ми надамо Вам надійну юридичну підтримку.

Щоб ознайомитися з нашими послугами використовуйте ліве меню нашого сайту. Меню розбито на категорії, що містять інформацію про конкретні видих нашої діяльності. Наші фахівці проведуть кваліфікований аналіз і Ви зможете зробити свій вибір чітко уявляючи собі поточний стан справи та перспективи його розвитку.

Основними напрямками нашої діяльності є надання всього Спектра юридичних послуг, який включає в себе наступні напрямки:

Юридична допомога у кримінальних справах, яка включає в себе захист адвокатом у кримінальних справах на стадії дізнання, адвокатом по кримінальних справах на стадіі попереднього слідства і адвокатом у кримінальних справах в судах будь-якої інстанції, у тому числі: апеляційний, касаційної і наглядовий порядок. Фахівці нашої компанії грамотно та професійно складуть необхідні документи для захисту в суді та зроблять все щоб досягти позитивного результату.
Юридична допомога при ДТП будь-якої складності, в тому числі з виїздом юриста на місце ДТП в будь-який час. Можлива юридична консультація по телефону.
Юридична допомога у судах загальної юрисдикції. Тільки висококваліфікований юрист може швидко і ефективно вирішити сімейні та майнові суперечки, врегулювати відносини з роботодавцем, в повній мірі з огляду на інтереси клієнта.
Юридична консультація, досудова підготовка та ведення судових справ.
Надання кваліфікованої юридичної допомоги у прийнятті правильного рішення з податкових, фінансових, правових та інших проблем.
Надання юридичної консультації та підготовка правової документації з питань банківського, комерційного, фінансового, податкового, митного, інвестиційного законодавства.
Захист юристом інтересів прав власника та зацікавлених осіб з питань придбання, володіння і розпорядження власністю, перевірка юридичної чистоти угоди, а також питань щодо державної реєстрації власності, представлення інтересів власників та інших осіб з питань нерухомості в судах різної юрисдикції. Юридичні консультації з усіх перерахованих вище питань.

Так само наш портал надає безкоштовну юридичну консультацію по телефону, для громадян, а також юридичних осіб - власників бізнесу та їх представників, фахівців компаній з економіки, фінансів і права.

Щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію, достатньо заповнити форму, в якій попередньо описати суть Вашого питання.