Новини та коментарі

19.03.2013
Кримінальний адвокат Тернопіль - адвокат у кримінальних справах у Тернополі
 
    Адвокат по кримінальних справах це кваліфікований адвокат, який має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та спеціалізується на захисті прав, свобод і законних інтересів громадян та підприємств з усіх питань, пов'язаним з  кримінальним провадженням. 
 Всі відомості отримані від клієнта є адвокатською таємницею і охороняються Законом. Клієнтами кримінального адвоката (адвоката у кримінальних справах) можуть бути громадяни (підозрюваний, обвинувачений, підсудний, свідок, потерпілий, цивільний позивач, цивільний відповідач) та посадові особи підприємств (директор, головний бухгалтер та інші посадові особи). Кримінальний адвокат представляє інтереси довірителя до порушення кримінальної справи, на стадії досудового розслідування, при розгляді кримінальної справи в суді і на стадії виконання вироку. Кримінальний адвокат (адвокат по кримінальній справі) супроводжує кримінальну справу 24 години на добу, надає послуги адвоката не тільки у Тернополі і Тернопільській області, але й на території всієї України. 

Адвокат по кримінальних справах (кримінальний адвокат Тернопіль) завжди підкаже як поводитися з представниками правоохоронних органів, щоб не погіршити ситуацію, що склалася, розповість про особливості проведення слідчих дій, роз'яснить своєму довірителю його права, проведе роботу по збору доказів, допоможе сформувати правову позицію і визначить напрямки захисту при розслідуванні кримінальної справи.

Послуги адвоката по кримінальних справах (кримінального адвоката) не обмежуються одними лише юридичними консультаціями. Правова допомога адвоката полягає також в активній роботі при проведенні слідчих дій та в судових засіданнях при розгляді кримінальної справи. Правова допомога адвоката у кримінальних справах полягає у виявленні обставин, що виправдовують обвинуваченого або пом'якшують його відповідальність. Коли потрібно звертатися за допомогою до адвоката по кримінальних справах  необхідно відразу ж, як тільки стало відомо про порушення кримінальної справи відносно Вас або близьких родичів. Звертатися до адвоката також необхідно при наявність якоїсь загрози посягання на Ваші права, свободи і законні інтереси.

Прояв інтересу до Вашої особистості з боку правоохоронних органів часто призводить до стресу і безсонних ночей. Але не потрібно впадати у відчай і чекати поки «вдарить грім», у Вас під рукою завжди повинен бути телефон кримінальної адвоката, якому Ви довіряєте, на всякий непередбачений випадок. Кримінальний адвокат (адвокат з кримінальних справ) зможе зібрати інформацію про ситуації, що склалася, дати Вам рекомендації, виробити з Вами правову позицію і лінію поведінки, підготувати лінію захисту по кримінальній справі.

Основне завдання адвоката у кримінальній справі (кримінальної адвоката) полягає у використанні всіх можливих і допустимих засобів і методів захисту прав, свобод і законних інтересів свого клієнта. Правова допомога адвоката у кримінальних справах спрямована на виявлення обставин, що виправдовують обвинуваченого або пом'якшують його відповідальність. Адвокат по кримінальних справах може: надавати юридичні консультації; давати роз'яснення з правових питань; складати заяви, скарги та інші документи; захищати права, свободи та законні інтереси підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого, свідка, потерпілого і т. д. на стадії проведення досудового расследствія (в міліції і прокуратурі), при судовому розгляді кримінальної справи (в суді першої, апеляційної та касаційної інстанцій), на стадії виконання вироку суду і т.д. 

 Для вступу кримінальної адвоката (адвоката у кримінальних справах) у справу необхідно волевиявлення обвинуваченого (або його родичів) або вимога Закону про обов'язкову участь адвоката. Кримінальний адвокат (адвокат з кримінальних справ) запрошується підозрюваним, обвинуваченим, підсудним чи засудженим, їх законними представниками, а також іншими особами за проханням або за згодою підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого.
Особа, яка провадить дізнання, слідчий, суд зобов'язані надати затриманій чи взятій  під варту особі допомогу у встановленні зв'язку з адвокатом по кримінальних справах (кримінальний адвокат) або особами, які можуть запросити захисника. Підозрюваний, обвинувачений, підсудний вправі запросити собі кількох захисників.

При виборі адвоката у кримінальних справах  не потрібно покладатися на поради слідчого або дізнавача. Кримінальний адвокат (адвокат з кримінальних справ) повинен бути незалежним, керуватися виключно Законом і діяти виключно в інтересах свого довірителя (клієнта), якому адвокат надає правову допомогу.