Новини та коментарі

04.04.2012
Як отримати свідоцтво платника ПДВ?
Основні моменти, пов'язані з реєстрацією

Законодавче оформлення свідоцтва ПДВ можливо в двох варіантах: добровільно або в обов'язковому порядку.

- Для добровільної реєстрації в якості платника ПДВ особа не менше 12 календарних місяців має бути зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності, при цьому сукупний об'єм поставок товарів та/або послуг іншим контрагентам-платникам податку за вказаний період повинен складати не менше 50% від загального об'єму поставок;

- Обов'язкова реєстрація і отримання свідоцтва ПДВ потрібні при здійсненні операцій, що підлягають оподаткуванню, на загальну суму, що перевищує 300 000 гривень, за останні 12 календарних місяців.

Здавалося б, все просто, але саме таке законодавче врегулювання податкових правовідносин спричинило масу проблем. Фактично, права на добровільне оформлення свідоцтва ПДВ на сьогодні позбавлені нещодавно зареєстровані підприємці, оскільки досить складним видається процес формування 50%-вої долі обороту в перший рік ведення господарської діяльності. З іншого боку, отримання свідоцтва ПДВ в обов'язковому порядку пов'язане зі складністю підтвердження операцій на суму, що перевищує 300 000 гривень, оскільки законодавчо цей момент до кінця не врегульований.

 Вирішити будь-які проблеми, пов'язані з реєстрацією в якості платника ПДВ і отриманням свідоцтва, Вам завжди зможуть допомогти наші кваліфіковані фахівці. Юридична фірма "Арес" - професіоналізм, відповідальність, оперативність на всіх стадіях отримання свідоцтва ПДВ. Ми працюємо з клієнтами на території усієї Тернопільської області! 

На усі Ваші питання готові відповісти кваліфіковані юристи Юридичної фірми "Арес" та наші партнери.