Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Договір дарування малолітній дитині
Добридень! Мама 7 річної дитини,яка є її опікуном (чоловік помер) хоче подарувати даній дитині частину будинку, згідно умови в рішенні опікунської ради, а саме опікунська рада дозволяє мамі продати інший будинок 2/3 частки якого належить в спадщину даній малолітній дитині з умовою, що мама подарує дитині частину будинку в якому проживають. Нотаріус стверджує , що договір дарування не можна робити, так як мама є опікуном і дарувальником водночас. підскажіть, будь ласка , яким чином виконати умову опікунської ради для подальшого укладення договору продажу майна неповнолітньої дитини поки та будівля не розвалилася і дитина залишилася ні зчим. Дякую
Ольга
15.10.2017
відповідь:

 


Продаж квартири
добрый день! Підскажить Будь ласка, чи потрібно платити налог з продажу квартири, якщо ти являєшся учасником бойових дій ( не АТО). Дякую.
Анастасія
09.09.2017
відповідь:

 
відповідно до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», від сплати держмита звільняються наступні категорії громадян:

 -  інваліди війни та сім'ї воїнів, які загинули або пропали без вісті і прирівняні до них у встановленому порядку особи;

 -  інваліди 1 та 2 групи;

 -  громадяни, віднесені до І та ІІ категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

 -  громадяни, які мають статус постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС третьої категорії, які за станом на 1 січня 1993 роки жили або працювали в зоні обов'язкового відселення не менш двох років, а у зоні гарантованого добровільного відселення не менш як три роки;

 -  громадяни, які мають статус постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС четвертої категорії, постійно проживають або працюють в зоні підвищеного радіоекологічного контролю, за умови, що за станом на 1 січня 1993 року ці фірми прожили або відпрацювали у цій зоні не менше 4 років.Авіабілети
Купляла білети на літак у КИЙ АВІА , пройшовши реєстрацію в аеропорту,ми не полетіли, бо дитині стало погано. Звертаюсь до них вони розводять руками .Хоча в Іспанії нам би повернули кошти якби білет був куплений у них. Чи є можливість повернути хоч якусь суму? Ми заплатили !3000 грн.
Тетяна
07.09.2017
відповідь:

 
Повернення коштів платнику здійснюється ТІЛЬКИ після того, як отримане письмове підтвердження проведення процедури змін або повернення авіаквитка, й коректно заповнена заява на повернення.

Повернення відбувається після звітного періоду. Звітний період здійснюється щотижня (з 1 до 7 числа, з 8 до 15 числа, з 16 до 23 числа, з 24 до 31 включно).Покупка Трактора Під Виплату
Добрий день хотів би взяти трактор під виплату вартістю 4600доларів на пять років звонив до власників вони сказали що потрібно при покупкі вплатити 10%від вартості і надати документи паспорта і Індифікаційного кода хочу з вами про консультіруватись як мені правельно зробити і чи це не шахраї
Микпла
03.09.2017
відповідь:


Потрібно у них взяти договір для ознайомлення. Якщо представники (працівники) продовця не бажають надати такий договір це можливо недобросовісний продавець. Дзвоніть розкажіть детальніше про Вашу ситуацію.


розірвання трудового договору
Доброго дня.Я закінчила Тернопільський Педагогічний університет і після закінчення підписала трудовий тристоронній договір (в 2013 році. На даний час працюю в школі, куди в мене було цільове направлення. Хотіла би їхати за кордон, на навчання в Польщі. Мене цікавить чи можливо безболісно розірвати договір і які наслідки його розірвання?
Оліяр Наталія
27.06.2017
відповідь:

 
Добрий день. Потрібно для початку ознайомитись з договором ))


договір дарування
бабуся бажає подарувати будинок онуку (7 років). скажіть будь-лака які документи для цього необхідні та куди необхідно звертатися. дякую.
Тетяна
24.06.2017
відповідь:

 До нотаріуса.


Робота
Доброго дня. Я маю посаду учителя інформатики. При розподілі педагогічного навантаження я отримала ставку (18 год),а інші години інформатики (6 год)керівник закладу додала до навантаження педагога організатора, яка має диплом вчителя трудового навчання та інформатики. Педагог організатор має повну ставку і ще плюс 6 год. Чи правомірні дії керівника школи? Чи маю я можливість повернути свої години?
Тетяна
18.06.2017
відповідь:

 Доброго дня! З метою детальнішого вивчення вашої ситуації, просимо записатись на прийом до наших спеціалістів.


Адміністративне
Доброго дня. Два місяці тому мені прийшов лист з "Книжкового клубу", в якому був диск Бетховена, який я не замовляля, і повідомлення про те, що я зобов'язана оплатити його у розмірі 60 грн. Я оплатила в останній день строку оплати і повернула диск, написавши, щоб більше мені таке не висилали. На днях прийшов повторно лист, але містив ігформацію про те, що я зобов"язана заплатити штраф 260 грн. Я звернула увагу, що лист адресований Лфріні Світлані, а мене звати Козіцька Олена, і адреса теж інша. Справа в тому, що прізвище Ларіна у нашому містечку є лише у моєї бабусі, з якою я проживаю. Порадьте,будь ласка, як мені діяти. Чи повинна я знову платити, щоб уникнути відповідальності. Дякую.
Козіцька Олена
14.06.2017
відповідь:

 Доброго дня! Якщо листи приходять на ім’я вашої бабусі, то ви точно не зобов’язані нічого сплачувати, оскільки не являєтесь суб’єктом даних правовідносин.


сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 19 Наступна