Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Работа
Добрый день! Скажите пожалуйста,может ли практический психолог работать социальным педагогом в школе?
Светлана
26.08.2016
відповідь:

Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі. 


питання про оплату наданої послуги
Я являюсь перевізником і надав послугу по перевезенню вантажу з України до Польщі,фракт по перевезенню 7200,00грн.Половину оплати надійшло а другу половину не платять. Єпідтверджуючі документи про одержання вантажу без зауважень-ЦМР;заявка з замовником; договір в якому вказано що всі суперечки вирішуються за місцем реєстрації перевізника.Питання- скажіть будь-ласка чи можу в тернополі подавати до господарського суду позовну заяву про оплату перевезення чи за місцем реєстрації замовника?Дякую
Альона
21.08.2016
відповідь:

Даний позов повинен подаватись до суду за місцем знаходження відповідача, тобто замовника. 


Розірвання шлюбу
Добрий день!Я хотів вас запитати про розірвання шлюбу.Як мені розірвати шлюб з дружиною без її згоди та заяви.Живемо в різних містах але одної області.З повагою Валерій.
Валерій
19.08.2016
відповідь:

Доброго дня! У Вашому випадку шлюб порібно розривати через Суд. Звертайтесь і ми доведемо справу до успішного для Вас результату. 


стягнення за борги
Чи може бути забрана квартира,як стягнення за борги дарувальника,якщо вона подарована з відкладальною умовою (на даний момент ця дата ще не наступила)? квартира не є заставою в банку.
Оксана
14.08.2016
відповідь:

Якщо право власності на квартиру ще не перейшло (не зареєстроване), то квартиру забрати не зможуть. 


арешт на квартиру
доброго дня. Дайте відповідь ,будь ласка, чи можуть накласти арешт на подаровану неповнолітній дитині квартиру,якщо на дарувальника (маму) заведено кримінальну справу?Дякую
Анастасія
14.08.2016
відповідь:

Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі. 


Реєстрація в Центрі зайнятості
Добрий день. У 2004 році я стояла на обліку в Центрі зайнятості, потім мене зняли з обліку( я відмовилася від перенавчання і повернула кошти). Потім я була в декреті і закінчила університет. Зараз хочу зареєструватись в ЦЗ з метою працевлаштування, але мені відмовляють, мотивуючи це тим, що після зняття з обліку я ніде офіційно не працювала. Як бути в такій ситуації? Дякую.
Ольга
31.07.2016
відповідь:

Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі. 


Права на майно батькі
Чи можу я як повнолітьння притиндувати на майно батьків?
24.07.2016
відповідь:

питання поставлено не чітко. Будемо раді Вам допомогти при наданні всієї інформації з приводу заданого питання.  


питаня щодо сумісництва
Доброго дня! Працюю вчителем середньої школи. В основній школі, де я є постійним працівником, минулого навчального року мені не вистачало годин для ставки (мав лише 8 з потрібних 18), то ж частину годин (9) до ставки мені надавав районний відділ освіти в іншій школі. Тобто, я мав 17 годин на тиждень в обох школах. Підкажіть, будь-ласка, чи існують правові підстави у відділу освіти для того, аби наступного навчального року мені не надавати години в іншій школі, коли мені знову таки не вистачатиме годин на ставку в основній школі.
Дякую.
петро
17.07.2016
відповідь:

Доброго дня. Будемо раді Вам допомогти при особистій зустрічі. 


сторінка Попередня 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 19 Наступна