Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Розлучення.
Доброго дня!
В мене з жінкою йде до розлучення. В нас є спільна дитина 4 роки. Жінка офіційно ніде не працює, я - безробітний, перебуваю у центрі зайнятості (отримую допомогу по безробіттю), маю групу інвалідності (отримую пенсію). Проживаємо ми в квартирі моїх батьків (пенсіонерів). Я знаю, що після розлучення переваги щодо дитини є у жінки (матері). Скажіть, будь-ласка, які я буду мати при цьому переваги щодо нашої спільної дитини? Чи можливий варіант, що дитина зможе проживати разом зі мною?
Андрій
16.07.2016
відповідь:

Доброго дня! Звичайно, що дружина має переважне право на дитину, проте якщо вона не забезпечена житлом, а у Вас є квартира, то тут переваги вже на Вашій стороні. Важливо, ще хто краще зможе забезпечити дитину матеріально. Врахуйте ці фактори, думку дитини і відстоюйте в суді своє право на дитину. 


Задолженность по алиментам
Подскажите, плз. Судебный исполнитель насчитала задолженность по алиментам на бывшего мужа (частный предприниматель и не показывал свои доходы с 2001 года - момента подачи заявления об алиментах) по средней заработной плате по региону около 30000 грн., я насчитала пеню около 9000 и подала в суд. На второе заседание (через 2 месяца) бывший муж принес расчет задолженности (от того же исполнителя), задолженность составила всего 400 грн. (показал свои доходы и она ему пересчитала все сначала - 30% от его доходов).Вопросы:
1. Имеет ли право судебный исполнитель пересчитывать задолженность и принимать данные о доходах по истечении 13 лет?
2. Имеет ли права судья принимать во внимание второй расчет, ведь предметом иска является первый?
3. За какой период времени делается расчет задолженности?
4. Какие у меня перспективы в этом деле? Заранее большое спасибо.
Валентина
11.07.2016
відповідь:

Будемо раді допомогти у вирішенні ситуації, що має місце. Для цього Вам потрібно завітати до нас із наявними документами по справі. 


Щодо частки будинку
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи можна моїй сімї на законних підставах або через суд претендувати на частину будинку власником якого являється моя мати. Я і моя сімя (4 осіб та неповнолітня внучка)приписані та постійно проживають (на момент приватизації також)в цьому будинку (більше 30 років).У мене є рідний брат з сімєю, які приписані та проживають окремо і моя мати хоче будинок подарувати брату. Іншого житла наша сімя не має. Дякую.
Віктор
11.07.2016
відповідь:

Попередньо можу підказати, що Ви маєте право претендувати на буднок в порядку спадкування. Щоб детальніше відповісти на Ваше запитання необхідно вивчити правовстановлюючі документи на будинковолодіння. 


квартира під заставою
добрий день. звертаюся до вас за порадою 5 років тому мій тоді ще чолавік взяг гроші в банку щоб помогти сестрі відкрити бізнес і заставив нашу квартиру яка була куплена в шлюбі і 5 років тому я дала свою згоду(підпис) після 2років коли поновлювали кредит я згоди недала але кредит поновили так як згоду дав мій чоловік пройшло ще 2 роки знов поновлюють кредит я згоди недаю так як я розведена вже майже 1,8 місяців на даний час проживою на кватрирі я і моя 10річна дочка на еліменти неподавала моє запитання чи маю я ще відношення до того кредиту і вразі конфіскаціі я і моя дочка має право на частину квартири дякую
анна мага
30.06.2016
відповідь:

 Щоб відповісти на Ваше запитання необхідно ознайомитись із документами, що мають відношення до кредиту та застави квартири.


Консультація
В мене на роботі відбувається реорганізація, це державна бютжетна установа, ми переходимо з міського на обласний бютжет міняється начальник, нам кажуть писати заяву на звільненя а потім на прийом в нову організацію на основі якогось клопотання якого ніхто не бачив а в заяві невказується нічого про тарифну ставку. Чи це законно??? чи можна писати таку заяву? І коли створюється нова організація ? І чи мене не звільнять якщо я заяви не напишу? Як правильно написати заяву? Дякую
Володимир
29.06.2016
відповідь:

Будемо раді Вам допомогти при особистому зверненні до наших фахівців. 


СПД
Була отримана одноразова допомога від Біржі праці (Центр Зайнятості) на організацію підприємницької діяльності. Вже пройшло більше півроку, але на жаль, ми так і не отримали кредитів і додаткового фінансування, яке передбачалося при плануванні підприємницької діяльності. У податковій ми оформлені на "Загальні Системі оподаткування". Через брак коштів ми б хотіли закрити СПД. Чи можуть виникнути розбіжності з цього приводу? Чи можуть на змусити повернути суму отриману для відкриття власної справи? І взагалі чи є будь підводні камені в цьому питанні?
Наталя
28.06.2016
відповідь:

Будемо раді Вам допомогти при особистому зверненні до наших фахівців. 


приватизація і малолітня дитина
Добрий день! Скажіть будь ласка, я і мій син (5 років) прописані в квартирі моїх батьків. Тепер ми хочемо приватизувати цю квартиру. У ЖЕКу вимагають заяву-дозвіл від батька дитини на участь (дитини) у приватизації та його підпис (+ особиста присутність) при подачі заяви. Справа в тому, що мій чоловік і батько дитини іноземець. Прилетіти до України зараз він не має можливості. Чи можливо, щоб підпис навпроти імені дитини (у заяві) поставила тільки я (мати)? Адже мій чоловік і законний батько дитини в квартирі не прописаний і більше того - іноземець (Туреччина). Дякую.
Світлана
27.06.2016
відповідь:

Ні, не можливо. Оскільки батьків в дитини двоє, а всі правочини, що стосуються інтересів малолітніх дітей вчиняються за згодою батьків. 


Щодо матеріальної допомоги
Я громадянка України, проживаю закордоном, чоловік іноземець. У жовтні 2012 р у нас народилась дитина. Я вислала поштою усі необхідні документи на отримання матеріальноі допомоги на дитину і довіреність, завірену у юриста, мамі . Мама звернулась в органи соцзахисту, але ій відмовили, сказавши, що необхідна лише моя присутність! Чи правомірні такі дії органів соцзахисту і якщо ні, то що можна зробити у такій ситуації? Прохання надіслати відповідь на мейл. Дякую
Ольга
18.06.2016
відповідь:

Дії органів соцзахисту правомірні і ви повинні оформляти допомогу особисто. 


сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 19 Наступна