Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Розлучення
Чи має право дружина при розлученні відсудити частину квартири? Маємо спільну неповнолітню дитину, дружина і дитина прописані в цій квартирі, власниками якої являюсь я і мати. Квартира була приватизована ще до одруження. Я і дружина не проживали в цій квартирі. Якщо це можливо то як цьому запобігти?
Володимир
14.06.2016
відповідь:

Якщо квартира була приватизована до одруження, то в дружини відсутні законні підстави претендувати на частку в даній квартирі. 


неналежне надання послуг
В липні 2010 року я заключила договір з приватною фірмою по встановленню індивідуального опалення та відключення від мереж ЦО, та заплатила за їхні послуги 18 000 (вісімнадцять тис)грн. Два роки я була повноцінним користувачем індивідуального опалення, і все було чудово, але раптом у червні 2013 р. я отримала квитанцію-повідомлення з КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" про заборгованість за весь період у розмірі 8000(вісім тис.) грн., мотивуючи це тим, що вони не були належно повідомлені фірмою, яка встановлює ІО, про виконання своїх робіт.
ДОДАТКИ:
1.Договір про встановлення побутового газового лічильника.
2.Акт про прийняття в експлуатацію робіт по встановленню побутового лічильника газу.
3. Договір з виконавцем та оплата за ъхны послуги.
4. Робочий проект з приватною фірмою (виконавцем).
2. Рішення Виконавчого комітету Тернопільської міської ради на відключення від мереж ЦО та встановлення ІО та ГВ.
3. Квитанції по оплаті індивідуального опалення за весь період.
Які дії мені приймати, та якою повинна бути послідовність звернень до початку передачі справи до суду, і яка повинна бути форма позову в суд!
ДЯКУЮ!
Анна
14.06.2016
відповідь:

Позов повинен бути цивільний. Інші деталі справи можливо викласти після ознайомлення зі всіма документами, що стосуються даної ситуації. 


Розлучення
Скажіть,будь-ласка, ми з дружиною розлучаємось з її ініціативи,у нас є дочка 3,5 р. але ми у спільній власності за гроші батьків моїх в 2009 р купили 1 кімнатну квартиру і перщий договір купівлі складений на мене, але за кілька місяців я зробив переуступку на маму свою. Документів на саму квартиру ми немаємо тільки договір. Чи має дружина право претендувати на квартиру?
Вова
13.06.2016
відповідь:

Квартиру ви не купили, а вступили в дольову участь на будівництво квартири. По загальних підставах вважається, що право на квартиру належить обидвом з подружжя. Щоб довести протилежне Вам потрібно особисто звернутись до наших фахівців і при наявності підстав ми зможемо допомогти. 


Пограбування.
Доброго дня! Скажіть будьласка якщо я працюю охраніком і в мою зміну сталась крадіжка на фірмі, але моя вина не доказана навіть на детекторі брихні чи маю я сплачувати гроші що були викрадені.
Андрій
12.06.2016
відповідь:

Із викладено неможливо оцінити всі обставини справи, тому рекомендую безпосередньо звернутись до наших юристів і ми неодмінно Вам допоможемо 


аліменти
Добрий день. Я сплачую аліменти в розмірі 1/4 доходу на дочку від першого шлюбу. В другому шлюбі маю двох дітей. Чи можу подати позов в суд на зменшення розміру аліментів в м. Тернопіль, якщо живу і працюю тут, але прописаний в Одеській обл. і дочка, на яку стягують аліменти живе там? Які документи потрібні для такого позову? Дякую.
Сергій
10.06.2016
відповідь:

Якщо зареєстрованим місцем проживання чи перебування Вашої дружини є місто Тернопіль, то Ви можете подавати позов в Тернопільський міськрайонний суд. Детальніше зможемо допомогти при безпосередньому зверненні до нас. 


Податок на нерухомість
У мене є право одноосібної власності на будинок у селі площею 180 кв.м. і квартира яка перебуває у спільній власності з дружиною площею 60 кв.м. Чи можна зробити так, щоб квартира рахувалась на дружині без переоформлення права власності на неї?
Ігор
05.06.2016
відповідь:

Якщо квартира перебуває в спільній сумісній власності подружжя, то не залежно від того хто зареєстрований власником квартири, вона є спільною сумісною власністю дружини і чоловіка. 


Оформлееня квартири
Скільки коштує переоформлення будинку в селі площею 230 кв.м.
Олег
05.06.2016
відповідь:

питання потрібно узгоджувати з нотаріусом в якого плануєте оформляти відчуження будинку. 


доходи та витрати адвоката
зразок ведення книги обліку доходів та витрат адвоката
Олександр
30.05.2016
відповідь:

 


сторінка Попередня 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 19 Наступна