Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Свавілля міліції
Добрий день!
24.05.2013 приблизно о 21-45 я йшов по вулиці біля будинку - Тарнавського,12, як несподівано підїхав ВАЗ 2107 СИНЬОГО КОЛЬОРУ, НОМЕРНИЙ ЗНАК 0563 (СИНІЙ)
З машини вийшов чоловік без форми і запропонував без будь-яких пояснень показати все що в мене є в кишенях! Я звичайно відмовився, тоді вийшов водій, почав погрожувати наручниками і непокорою міліції, після того вони мене зловили за руки і почали тримати і не відпускали, запитували чи є в мене ГРАНАТА або зброя! Я згодився викласти все з кишенів, на багажник машини, вони це все обдивилися, і почали мене обмацувати і обшукувати, після чого відпустили!

Вище вказані дії завдали мені моральної травми!

Хочу знати - чи законні їхні дії, і що робити в таких випадках?
Андрій
26.05.2016
відповідь:

звертайтесь в Суд про відшкодування моральної шкоди. 


чи можу я продати половину свого власного будинку
чи можу я продати половину свого власного будинку,і як бути з ділянкою якщо земля не приватизована?
Ірина
13.05.2016
відповідь:

половину будинку можете продати, якщо він являється відокремленим об’єктом права власності. Відсутність права власності на землю не перешкоджає продажу об’єкта нерухомості, проте повинен бути врегульований правовий порядок користування земельною ділянкою, 


консультація
Мама офіціально працюе в ізраілі.Стався нервовий зрив діагноз лікарів паронойна шезофренія.Фірма від якоі працювала все звалюють на страховиків .Хто повинен все оплатити як там так і ту щоб продовжтити лікування на Украіні.Зараз вона проходить курс лікування в Ізраілі.
Григорій
12.05.2016
відповідь:

на дане питання відповісти, виходячи лише з тексту самого запитання із врахуванням всіх реальних обставин Вашої ситуації, не являється можливим. Тому, для належної правової допомоги просимо надати копії документів, що врегульовують трудові відносини Вашої матері із роботодавцем, а також копію страхового договору (якщо такий наявний). 


Боргові зобов'язання.
ТОВ "Правовий і фінансовий центр" (м.Київ) погрожує батькові за несплату боргу 143 грн. ТОВ "Мрія" (ЖЕК-5 м.Тернополя) у минулі роки. Батько не сплачував декілька місяців доплату за центр міста (потім була відмінена), бо не було пояснено на що тратиться ця надбавка (були письмові звернення). Тепер йому погрожують судом і додатковою оплатою послуг в сумі 5000 грн.
Як слід ставитися до таких листів від посередника?
Андрій
10.05.2016
відповідь:

Для відповіді на Ваше запитання необхідно вивчити документи на яких ґрунтується дана ситуація. 


дарування
Доброго дня! Батьки вступили в дольову участь і недавно будинок був зданий. І тепер вони хочуть оформити дарування цієї квартири мені. Яке мито потрібно буде сплатити при оформленні документів?
Олена Миколаївна
23.04.2016
відповідь:

З даним питанням зверніться до нотаріуса в якого плануєте укладати договір дарування. 


Дарування квартири
У свідоцтві про право власності на квартиру не вказано окремо розташоване підсобне приміщення та його площа.При дарувані квартири мали наміри подарувати тільки квартиру,а підсобне приміщення залишити в особистому використані.Після сплину річної давності обдарований передає до суду про звільнення підсобного приміщення мотивуючи що вищесказане приміщення слідує за основною річчю.Чи можливо узаконення даного приміщення,та залишення його за нами?До кого звертатись з даного питання в першу чергу?Дякую за відповідь!
Олександр
18.04.2016
відповідь:

В першу чергу можете звернутись до нас з метою отримання кваліфікованої правової допомоги і надати необхідні документи для вивчення. 


Стажування,працевлаштування.
Доброго дня, допоможіть влаштуватись на роботу,або підкажіть до кого звернутись,(можливо на пів ставки) помічником або на стажування до хорошого спеціаліста.студентка 3 курсу ЛДУВС (бакалпвр,заочної форми навчання),родом із Тернополя.
Ірина
16.04.2016
відповідь:

Доброго дня. Надішліть нам своє резюме, ми його розглянемо. 


повернення коштів
Добрий день.Три роки назад,я позичив кошти,перерахунком через банк,розписки не має.Як повернути?
олег
14.04.2016
відповідь:

Доброго дня. Думаю шанси у Вас на повернення коштів досить значні. Проте, для повної оцінки ситуації потрібно вивчити документи та з’ясувати всі деталі справи. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


сторінка Попередня 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 Наступна