Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 



Оформлення квартири на сина
Доброго дня. Моя мама хоче купити і оформити квартиру на сина (18 років). Але вона переживає чи матиме це в майбутньому якісь наслідки... Наприклад, чи перевірятимуть якісь перевіряючі органи звідки в мене студента взялася квартира? Та у разі одруження, чи матиме дружина право на половину квартири, якщо ми розведемося?
Микола
09.04.2016
відповідь:

Доброго дня! Контролюючі органи перевіряти не будуть. Негативних наслідків для Вас (сина), окрім плати за комунальні послуги, не буде. Якщо квартира буде придбана до одруження, то майбутня дружина не може претендувати на будь-яку частку. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Квартирне питання
Доброго дня мене звати Оля в мене таке питання!Я проживаю в двух кімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми.Цю квартиру його батько відпрацював в жеку 15 років.І коли чоловіка батько помер начальник жеку забрав одну кімнату.Чи можна відсудити цю кімнату?
Оля
08.04.2016
відповідь:

Доброго дня! Без вивчення документів, надати вірну юридичну відповідь, у Вашій ситуації, не являється можливим. 


Оскарження договора дарування
Доброго дня!
У серпні 2011 мама подарувала дім моїй дочці,в якому на той момент були прописані ще 3 члени родини,чи можу я ОСКАРЖИТИ договір дарування,чи відсудити частину дома, так як з нею проживати не можу,за певних умов,тож арендую квартиру
Вікторія
07.04.2016
відповідь:

Доброго дня! Для надання відповіді на Ваше запитання необхідно детально вивчити ситуацію з приводу якої Ви звертаєтесь. Радимо звернутись безпосередньо та надати необхідні документи. 


Розлучення
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки зараз коштує розлучення у суді? Бо я чув що зараз не ті ціни які були колись і чи можливо є інший спосіб розлучитись. Прожили більше року спільних дітей немає і майна теж.
Андрій
29.03.2016
відповідь:

Зверніться до  РАЦСу в якому ви отримували свідоцтво про шлюб. 


Доброго дня.
Добрий день.Я спілкувалась з одним хлопцем,через деякий час ми переспали,це було добровільно з двох сторін,потім ми припинили спілкування.Через деякий час,пів року,я знаходжу відео на порно сайті,де ми з ним займались сексом.Чи можу я на нього подати в суд,за те що він без мого дозволу знімав все це на камеру,а потім кинув на порно сайт?Чи є в мене якісь шанси наказати цю людину?
Маряна
22.03.2016
відповідь:

 ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок 

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. 

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою. 

  3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи  відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом. 

  Стаття 308. Охорона інтересів фізичної особи, яка зображена на фотографіях та в інших художніх творах 

  1. Фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, розповсюджені 
лише за згодою цієї особи, а в разі її смерті - за згодою осіб, визначених частиною четвертою статті 303 цього Кодексу. 

Згода, яку дала фізична особа, зображена на фотографії,  іншому художньому творі, може бути після її смерті відкликана особами, визначеними частиною четвертою статті 303 цього Кодексу. Витрати особи, яка здійснювала публічний показ, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору, відшкодовуються цими особами. 

2. Якщо фізична особа позувала авторові за плату, фотографія, інший художній твір може бути публічно показаний, відтворений або розповсюджений без її згоди. 

Фізична особа, яка позувала авторові фотографії, іншого художнього твору за плату, а після її смерті - її діти та вдова (вдівець), батьки, брати та сестри можуть вимагати припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору за умови відшкодування автору або іншій особі пов'язаних із цим збитків. 

3. Фотографія може бути розповсюджена без дозволу фізичної особи, яка зображена на ній, якщо це викликано необхідністю захисту її інтересів або інтересів інших осіб.  


Доброго дня!
Скажіть будь-ласка, ми з чоловіком уклали договір про інвестування будівництва на 1 км. квартиру, здача в грудні цього року,як можна цей договір при видачі прав власності оформити як даруванняна мене чи таке можливо?..Дуже дякую..
Наталя
19.03.2016
відповідь:

Для відповіді не Ваше запитання необхідно ознайомитись із договором на який Ви посилаєтесь.


Заробітна плата
Доброго дня! В мене така ситуація:в листопаді минулого року наш бухгалтер нарахувала мені зайві гроші до заробітної плати.З лютого цього року я пішла у декрет і вона вимагає в мене повернути цю суму( 1250гривень)До цього вона про це не згадувала..Зарплату ми отримуємо через банк.Я ці гроші в неї не просила, так сталося через її халатне відношення до своїх обовязків,причому не перший раз і не тільки зі мною..Тепер вона вимагає цю суму принести їй особисто готівкою.Погрожує ,що заблокує мою банківську картку.Я вважаю,що не повинна повертати їй цю суму,тому що це її груба помилка. А як з юридичної точки зору?
Катя
05.03.2016
відповідь:

Доброго дня! Для надання кваліфікованої відповіді необхідно ознайомитись із документами по Вашій справі. Будемо раді допомогти у захисті Ваших прав та інтересів. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Приватизація
Доброго дня.
маю намір приватизувати кімнату площею 12 м2 у комунальному гуртожитку де проживаю понад 5 років. Але маю запис у паспорті про те що 18 м2 з 23,5 м2 дозволених уже використано для приватизації у колишньому місці проживання. Прописаний у гуртожитку, старе місцо реестрації квартира батьків де маю частку 18 м, квартира записана на матір.
Чи маю я право сам приватизувати кімнату у гуртожитку?
Роман
04.03.2016
відповідь:

Доброго дня! Для надання кваліфікованої відповіді необхідно ознайомитись із документами по Вашій справі. Будемо раді допомогти у захисті Ваших прав та інтересів. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


сторінка Попередня 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна