Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 встановлення батьківства
доброго дня.в мене таке питання я по судовому рішені робила у киеві днк аналіз на встановлення батьківства аналіз показав негатив як батька так матері маю всі документи на руках дитині 13 років а мене мучить сумління моя чи не моя дитина що мені робити як бути і жити із цим сумнівом дитину поміняли в лікарні буду вдячна за будь яку відповідь
анна кривуцка
28.02.2016
відповідь:

Доброго дня! В даній ситуації важко прийняти правильне рішення. Проте, існує ризик помилки при встановленні результатів аналізу, хоча й дуже мінімальний. Також, потрібно задуматись чи варто звертати увагу на негативний аналіз, якщо Ви любите дитину і почуваєтесь щасливі (як Ви так і Ваша дитина). Звичайно, можна провести перевірку медичної установи, де ви народжували, підняти архівні дані і попробувати встановити факт підміни дитини, якщо такий дійсно був. Питання лише в тому чи варто все міняти і чи такі зміни зроблять когось щасливішим? Я думаю, відповідь залежить від Вашого особистого сприйняття даної ситуації і стосунків з дитиною…  

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Договір опіки
Доброго вечора, підкажіть будь ласка якщо оформити такий договір опіки, чи в майбутньому родичі можуть оскаржити і відсудити майно (квартиру), рідних немає чоловік і син помер, є племінники
27.02.2016
відповідь:

Доброго вечора! Договір опіки може бути оскаржений і скасований у випадку невиконання Вами своїх зобов’язань за даним договором. Для уникнення ризиків краще зразу укласти договір дарування чи купівлі-продажу майна на яке Ви претендуєте.  

Адвокат Братівник Ігор Васильович


як оформити договір дарування квартири
Підкажіть, як правильно оформити договір дарування квартири, якщо БТІ зробили витяг і вказали, 1,4 чотирьох мешканців (тато, мама, сестра і я)в 2012році, а реєстраційна служба не вказала, а написала сумісну частку в 2013році.
Олександра
26.02.2016
відповідь:

Якщо у витягу вказано, що майно належить чотирьом співвласникам, то необхідно договір дарування оформляти від усіх співвласників. Якщо обдаровуваний (людина якій дарують) є одним із співвласників, то відповідно договір дарування повинен бути від трьох інших співвласників про дарування ¾ квартири.

 P.S. Відповідь надана виходячи із викладеного в питанні, проте для надання єдиної правильної відповіді, необхідно все ж таки бачити правовстановлюючі документи на Вашу квартиру.

Адвокат Братівник Ігор Васильович  


Приватизация
Згідно якого закону можливо приватизувати добудову,якщо добудова здана в експлуатацию до 2000 року,та використовувати в підприємницькій діяльності.Дякую за відповідь!
Світлана
25.02.2016
відповідь:

Згідно Цивільного кодексу України.
P.S. Відповідь поверхнева. Для вичерпної і обгрунтованої відповіді необхідно вивчити Ваші документи. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович

 


Птиватизация
У 1993 році актом прийому передачі ВЖКГ передано квартира та сарай.У 2011 році видано свідоцтво тільки на квартиру.Чи маємо право узаконити окремо вищесказаний сарай який переданий атом 1993 році та проведена реконструкція сарю за власні кошти з збільшенням площі так як сарай було знесено стихією у 1997 році та потребувала реконструкції.Добровільне звернення до інспекції будівельного контролю було накладено штраф,припису не дано.Звернення до Міської Ради не дозволили узаконити ні сарай, а ні прибудову до нього.Підскажіть будь-ласка чи можливо узаконити ці сараї які були передані ще нашим батькам у 1974 році та перебудовані нами завершеним будівництвом 2006році.
Оксана
18.02.2016
відповідь:

Попередньо можу сказати, що таке узаконення можливе, проте потрібно, щоб Ви надали весь пакет документів для правового аналізу, з метою надання обґрунтованої відповіді. 


Припинення виплати допомоги при народженні дитини
Ми тимчасово проживаємо за кордоном. Тут народилася дитина. У березні 2012 оформили допомогу при народженні. У вересні виплату припинили, опираючись на те, що потрібно поновлювати документи кожні півроку, хоча,коли оформляли, про це ніхто не повідомляв... Чи це законно і чи можливо відновити допомогу? Чи знову обов"язкова присутність матері при повторній подачі документів і чи неможливо це зробити іншій особі по довіренності? Дякую.
оксана
15.02.2016
відповідь:

Описана Вами ситуація повністю законна. Для поновлення виплати потрібно особі, що буде отримувати дану допомогу подати особисто необхідний пакет документів. По довіреності документи не приймуть. 


купівля квартири для неповнолітньої дитини
Доброго дня!
Ми з дружиною збираємось купити квартиру, а оформити на неповнолітню дитину. Як краще зробити, оформити на себе. а потім подарувати, чи можливо, дарувальником виступить продавець (три співвласники). І яка процедура оформлення по даних варіантах? На оформленні на дитину наполянає моя дружина та її батьки (мені як не важливо). Які в мене можливі ризики?
Петро
11.02.2016
відповідь:

Доброго дня! Будемо раді надати консультацію з вашого питання при особистій зустрічі.  


Квартира неповнолітній дочці
Мій екс-свекор хоче купити моїй дочці квартиру(його син,батько моєї дочки помер)Їй залишилась спадщина - 1/2 її батька будинку.Ми були розлучені.Дочці 12 років.Він хоче цю її частину забрати в замін на квартиру бо без неї опікунська рада недає дозвіл мені відмовитись від цієї 1/2 частини будинку. Як краще оформити договір купівлі - продажу.
Лариса
11.02.2016
відповідь:

Доброго дня! Будемо раді надати консультацію з вашого питання при особистій зустрічі.  


сторінка Попередня 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна