Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Майно для дітей
Добрий день підкажіть будьласка чи можу я придбати житловий будинок для своєї малолітньої дочки(8 років)та як це правильно зробити.
Віктор
11.01.2016
відповідь:

Придбати майно для дочки Ви можете. Більш детально з приводу цього питання наші спеціалісти зможуть проконсультувати на особистому прийомі.

Адвокат Братівник Ігор Васильович 


Опалення в новобудовах
Шановний Ігор Васильвич! Я проживаю в новозбудованому багатоквартирному будинку. Будинок введений в експлуатацію і обслуговується ОСББ. Власники квартир поверхом нижче і поверхом вище не встановили індивідуального опалення, хоча це було умовою договору із забудовником, не проживають в цих квартирах і не опалюють їх. Чи можна їх якось зобов"язати опалювати свої квартири, так як в мене розхід газу 500-600 м. куб. в місяць на 66 м.кв.Дякую!
Ольга Костянтинівна
02.01.2016
відповідь:

Доброго дня! У Вашій ситуації зобов’язати власників сусідніх квартир встановити індивідуальне опалення та зобов’язати їх обігрівати свої житлові площі за умови, що вони там не проживають не являється можливим. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Дарування квартири
Добрий день.
Моя мама хоче мені подарувати квартиру у Тернополі, але так як я проживаю за кордоном я би хотіла взнати скільки коштують нотаріальні послуги на оформлення дарчої , які документи потрібно, тому-що у цій квартирі прописана неповнолітня дитина і скільки приблизно часу займеться на все разом зі збором документів.
Дуже Вам вдячна.
Оксана
01.01.2016
відповідь:

Дане запитання належить до компетенції нотаріусів. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Подарувати квартиру своїм двом неповнолітнім дітям
Якщо я хочу подарувати квартиру своїм двом неповнолітнім дітям в рівних частках чи потрібно проходити опікунську раду?
Наталія
25.12.2015
відповідь:

Так. Нотаріус буде вимагати від Вас згоду органу опіки та піклування на укладення даних правочинів.  

Адвокат Братівник Ігор Васильович


чи можна скасувати договір даруваня майна
Шановні панове прошу Вас надати консультацію з питань анулювання договору даруваня будинку .
Договір даруваня укладено 03.03.2010р.
майно перейшло на користь мого старшого брата, питань в тому небулоб взагалі ніяких, але за обставин що він не приїжає до мами і недопомагає її, щей до того братів син пробував розпустити руки до мами і т. д., тим паче під час договору дарування я був приписаний в тому домі і ніхто непитав моєї згоди, хоча мені того будинки і сьогодні не потрібно . Питаня скажіть будь-ласка чи є в судові практиці такі справи , і наскільки це реально, щоб не тратити марно час та кошти.
Щоб хоча якимось чином заспокоїти маму щоб спокійно жила собі на старість.
Заздалегіть щиро вдячний буду за вашу відповідь
Микола Олексійович
09.12.2015
відповідь:

Доброго дня! Цивільний кодекс передбачає відмову від правочину. Проте, у Вашому випадку відмова повинна бути за згодою обох сторін. Що стосується скасування договору, то потрібно вивчити сам договір та інші обставини щодо суб’єктів та об’єкту , щоб дати відповідь про можливість/неможливість визнання данного правочину недійсним. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Будинок
Добрий день,у мене таке питання,після смерті наших батьків залишився будинок на трьох повнолітніх дітей у цьому будинку ніхто непрописаний і не проживає в ньому так як у всіх свої сімї свої будинки порадившись прийшли до спільної згоди подарувати цей будинок племінниці,як правильно оформити документально як дарунок
Михайло
06.12.2015
відповідь:

Добрий день! Задане запитання неповною мірою розкриває обставини справи, тому рекомендуємо Вам особисто зустрітись з нашими адвокатами для отримання повної відповіді із урахуванням всіх оособливостей по Вашій справі.  

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Договір дарування
Чоловік подарував будинок сестрі, в якому прописані інші члени родини. Чи має право обдарований їх виселити? Договір був укладений таємно від членів родини
30.11.2015
відповідь:

Дане питання потребує ретельнішого вивчення, тому відповідь на нього може бути надати при особистій зустрічі з фахівцями нашої фірми. 

Адвокат Братівник Ігор Васильович


Позика
Доброго дня, шановне панство!

Прошу підказати:
1. Чи може підприємство надавати позику на конкретну суму (тис. грн.) частинами? Чи потрібно нотаріально оформити "Договір позики".

2. Власник підприємства - іноземець. Чи можна і на якій підставі ввести його в штат.

Завчасно вдячна!
Люба
23.11.2015
відповідь:

наші фахівці можуть надати правову допомогу з приводу заданого Вами питання при особистій зустрічі. 


сторінка Попередня 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна