Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Чи можна позбавити батька батьківських прав
Доброго дня,підкажіть,будь ласка,чи можу я позбавити батька батьківських прав,якщо він сплачує аліменти, але батьком себе невважає(прожили в шлюбі чотири роки,розлучені в 2012,дитині 6 р.)Чи можу я дати дитині своє дівоче прізвище?Ш чи можу розраховувати на соц.допомогу,якщо він перестане плат.аліменти?
Васька
03.06.2017
відповідь:

 Доброго дня! Так можете в судовому порядку, однак, з метою детальнішого вивчення вашої ситуації, просимо записатись на прийом до наших спеціалістів.


Право на тримання бджіл
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як діяти в такій ситуації: брат проживає в селищі і 2 місяці назад завів пасіку, через декілька днів сусідку вкусила бджола і на наступний день вона звернулася до лікаря, а через певний час прийшло запрошення в суд і вона вимагає 8000 тис. грн., які шанси виграти процес? (бджоли є майже у всіх сусідів)
Анна
01.06.2017
відповідь:

 Доброго дня! Думаю шанси виграти процес дуже високі, бо сусідці важко буде довести, що її вкусила саме Ваша бджола.


Визнання батьківства
Доброго дня!!! Питання про визнання батьківства, за згодою обох батьків. До народження дитини, та після нього, батьки не перебули у шлюбі. Дитина народилася за кордоном, та у її свідоцтві, не вказано батька. Усі є громадянами України!! Чи можливо вирішити це питання, про визнання батьківства батьком, за згодою обох батьків, які на даний момент, перебувають в Україні!! Дякую!
Богдан
29.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! Ваше питання можливо вирішити. Звертайтесь, будемо раді допомогти.


Хабар. Пологовий будинок №2
Доброго дня. В кінці травня, на початку червня, дружина має народжувати в пологовому будинку №2, м. Тернополя. Вже тепер, була озвучена сума, за так звані "послуги". Частину запропонували внести авансом?! Любий візит до лікаря, супроводжується купівлею рідкого мила та рушників. Без благодійного внеску, не отримати виписку чи довідку. Підкажіть будь ласка, яким чином, можна покарати лікаря, який вимагає гроші? Які заяви, скарги, форми їхнього написання, необхідно писати в першу чергу? Підкажіть телефони гарячих ліній, за якими можна повідомити про такі дії.
Тарас
22.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! З метою детальнішого вивчення вашої ситуації, просимо записатись на прийом до наших спеціалістів.


Робота.
Доброго дня.Я працюю медичною сестрою,тепер хочу переводитись в клінічну лабораторію цієї ж лікарні,на посаду біолога(бо маю ще вищу не медичну освіту-педагогічний університет,спеціалізація біологія).Скажіть будь-ласка чи буде мені продовжувати нараховуватись медичний стаж,бо в відділі кадрів кажуть що ні.І як буде з надбавкою за вислугу років?
Тетяна
21.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! Потрібно ознайомитись з Вашою посадовою інструкцією. З метою отримання відповіді на Ваші питання радимо записатись на прийом до наших спеціалістів.


сімейне положиня
добрий день мого чоловіка призвали в армію він казав що в нього клеєна язва і острохондроз хребта і двоє маленьких дітей 2 і з рочки я хвора маю попирикову грижу і хронічниий піонефрит нирок мами немаю померла як мені було 3 роки тато пияк чоловіка батьки пінсіонепи помочі немає хата в боргах я в декреті не працую чоловік лежить в госпіталі требоють гроші на лікуваня я лижу в лікарні світло газ за борги відклучили що я маю робити куди звертатися
ірина павлівна
15.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! З метою детальнішого вивчення вашої ситуації, просимо записатись на прийом до наших спеціалістів.


Отримання будинку і земельної ділянки при договорі дарування
Доброго дня!Будьте добрі,проімформуйте мене у питанні укладання договору дарування.Моя мати хоче подарувати мені(своїй доньці)будинок з земельною ділянкою.Я вже прописана у цьому будинку разом з моєю неповнолітньою дитиною.Від мене просять довідку з органів опіки.Для чого вона,якщо дитина навіть після укладання договору дарування залишається жити зі мною?Також у нає є технічний документ звиготовлений в 2004 році,але без кодастрового номера,його треба поновлювати за 2014?І як здійснити цю процедуру з отриманням кодастрового номера?І ще одне питання чи є у мене право сплачувати державному нотаріусу меньше коштів за його роботу.якщо у мене є чорнобильсбке посвідчення 4 ступеню?Дякую!
Наталя
15.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! Згода органу опіки отримується при відчуженні та при набутті неповнолітньою особою права власності на нерухоме майно. Кадастровий номер обов’язково присвоїти земельній ділянці з метою її відчуження. З приводу пільги при сплаті послуг нотаріуса радимо звернутись безпосередньо в нотаріальну контору.


Спадкова справа
Доброго дня! У мене таке запитання.
Я являюсь спадкоємцем земльної ділянки під забудову та незавершеного будівництва на даній ділянці в селі. Земельна ділянка під забудову спадкодавцем була приватизована, і я її успадкував через нотаріуса, а на незавершене будівництво нотаріус видала постанову по відмову у вчиненні нотаріальної дії, тобто відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину за законом на незакінчений будівництвом жилий будинок в селі, в зв'язку з відсутністю правовстановлюючих документів щодо належності цього майна спадкодавцеві та перевірки відсутності заборони або арешту цього майна.
Спадкодавець дане незавершене будівництво, свого часу (в 1989 році) успадкував від своєї матері (забудовника), про що свідчить документ свідоцтво про спадщину, а також являється власником, про що свідчить рішення сільської ради (в 2001 році) про визнання права власності на даний житловий будинок та збов’язання оформити та зареєструвати його в БТІ, а також довідка сільської ради про те, що спадкодавець являється власником даного житлового будинку на основі свідоцтва про спадщину (в 2001 році). Оформлення та реєстрація даного недухомого майна в БТІ спадкодавцем не була проведена, а також в рішенні та довідці виданими сільською радою (в 2001 році) вказана стара адреса, а на свідоцтві про право власності на земельну ділянку під забудову вказана нова (сучасна) адреса, в зв'язку з переіменуванням вулиці та зміною нумерації будинків даної вулиці.
Нотаріус не прийняла до уваги рішення та довідку сільської ради, аргументуючи це тим, що дані документи не вплинуть на позитивне вирішення даного питання нотаріусом, тобто всерівно буде рішення про відмову у чиненні нотаріальної дії, оскільки не була проведена державна реєстрація даного нерухомого майна і вирішення даного питання всерівно можливе лише в суді, а суд вже може прийняти до уваги дані документи. Я так розумію, що потрібно лише в сільській раді взати довідку та копію рішення про перейменування вулиці і номера будинку. Документація на дане будівництво є ще на забудовника (справа 1972 року).

Питання до Вас полягає в наступному.
1. Чи ви готові надати юридичні послуги по вирішенню даного питання в суді, що для цього потрібно і скільки це буде коштувати.


Я розумію, потрібно:
а) провести оцінку даного нерухомого майна для того щоб знати з якої суми оплачувати судове мито (1%) та податок при успадкуванні не першою лінією спадковості (5%);
б) скласти та зареєструвати адміністративний позов до суду;
в) відстоювати мої права в суді (при необхідності);

2. Яким краще для мене повинно бути клопотання до суду: в задоволенні успадкування прав і обов’язків забудовника, чи в задоволенні успадкування права власності на незевершене будівництво.

3. Чи потрібно виробляти технічний паспорт на дане будівництво до судового процесу. Я б цього дуже не хотів, оскільки в майбутньому після вирішення даного питання дане будувництво я планую спроектувати по іншому (перепланувати, реконструювати, а дещо побудувати нове, а дещо взагалі демонтувати) і з врахування моїх ідей тоді вже виготовити технічний проект забудови. Я також хотів би, щоб оцінка майна була проведена без технічного паспорта шляхом замірів та за допомогою існуючої документації (1972 року).

4. Чи пов’язане друге моє питання (про характер клопотання) з третім ( про технічний паспорт). Якщо пов’язане, то характер клопотання повинен бути таким, щоб можна було не виготовлювати нову технічну документацію до судового процесу, та якомога зручніше можна було б її виготовити після отримання спадщини в новому ідейному та конструктивному рішенні.

Завчасно вдячний за допомогу!
Вентура Віктор Петрович
14.05.2017
відповідь:

 Доброго дня! Ми готові допомогти Вам позитивно вирішити ситуацію, що склалась. Більш детальна інформація буде надана при особистому зверненні.


сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 19 Наступна