Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Оформлення квартири на малолытню дитину
Доброго дня!
Перебуваю в шлюбі 10 років.
Маю на меті купити квартиру (за власні кошти). З метою уникнення в майбутньому процедури переоформлення, хочу відразу оформити її на дитину (12 років).
Питання: чи потрібна при цьому згода мого чоловіка?
Дякую.
Валентина
14.01.2017
відповідь:

 Потрібна згода другого з батьків та згода органу опіки та піклування.


Квартира
Доброго дня! Скажіть будь ласка,як можна вступити на слідство, коли викрали документи на квартиру?
Мирослав
10.01.2017
відповідь:

 Питання не зрозуміле???


спадкова справа
нас родина звинувачує у привласненні грошей по заповіту, які начебто мали розділитись на всю родину. але нам стало відомо що ці гроші перейшли до іншої людини(дружини)а заповіту як такого і не було.тобто це всього лиш слова нічим не підтвердженні. особисто ми їх не получали, тому що їх получила дружина дідуся,а всі звинувачення йдуть в нашу сторону. що робити в даній ситуації коли ми ні на що не претендуємо і нічого не брали, тим більше ніде не значиться в документах про отримання спадку. що робити, бо родичі жити не дають
галина
09.01.2017
відповідь:

 Відповідь на дане питання зможемо надання після з'ясування всіх деталей справи при безпосередній зустрічі.


створення інтернет магазину
скажіть мені будь-ласка, я хочу зареєструвати інтернет магазин, живу не за пропискою. чи можна зареєструвати його в тому обласному центрі де проживаю і що для цього потрібно.
галина
09.01.2017
відповідь:

 Будемо раді надати правову допомогу при особистій зустрічі.


Квартира
Мій батько отримав квартиру у жкг.після двох років його відправляють у Чорнобиль працювати після аварії у 10 км зону.побув він там пів року приїхав захворів на язву шлунка і по стану здоров'я розрахувався.він повинен був відпрацювати 10 років. Ми проживаємо у цій квартирі вже 20років.Батько поїхав на заробітки і помер.у квартирі прописана я і двоє моїх маленьких дітей.Квартира малосімейки 19 кВ метрів.Скажіть будь-ласка чи можу я якось переоформити і приватизувати на себе квартиру.Батько відробив тільки 2 з половиною роки.Буду дуже вдячна.
Люди
27.12.2016
відповідь:

 Для надання вичерпної відповіді на Ваше запитання необхідно вивчити первинні документи. Тому, прошу звертатись до наших фахівців. Будемо раді допомогти.


жкг
Добрий вечір.Скажіть будь ласка , чи зобов"язана я платити за обслуговування централізованого опалення , якщо в мене індивідуальне.Буду вдячна за відповідь.
23.12.2016
відповідь:

 Доброго вечора! При встановленні індивідуального опалення Вас повинні були ізолювати від центрального опалення. Відповідно платити ви повинні по власному лічильнику.


нерухомість
Доброго дня.Цікавлюся введенням в експлуатацію новобудови.Чи має технічний паспорт виготовлений архітектором ( має відповідні сертифікати і ліцензії) таку ж дію як техпаспорт з БТІ. Оформлення відрізняється.БТІ -кольорові малюнки( мальовано руками на кальковому папері ) .а тут просто роздруковки ( витягнено з електронного носія).Дякую
22.12.2016
відповідь:

 Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі.


Розлучення
Добрий день. Я і моя дружина зареєстровані в квартирі мого батька. Він один її власник. Скажіть будь-ласка чи має моя дружина отримати якусь частину батькової квартири при розлучені зі мною?. В нас є дитина вона в цій квартирі не зареєстрована
Саша
18.12.2016
відповідь:

 Доброго дня. Якщо квартира належить батькові то дружина не може претендувати на будь-яку частку в цій квартирі при розлученні з Вами.


сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 Наступна