Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Перепис квартири
Доброго дня. Моя мама хоче перереписати на мене квартиру. Квартира приватизована і ділиться на три частки:на маму, на мене і мого брата. Брат згоден написати відказ від своєї частки. Скажіть будьласка до кого звернутись з початку, і вартість перепису (хоть приблизну). Дякую.
Оксана
16.12.2016
відповідь:

 Для вчинення описаних Вами дій необхідно звернутись до нотаріуса, який вкаже перелік документів необхідних для відчуження часток в квартирі та вартість таких правочинів.


Дарування будинку дитині
Я одружений, маю трьох дітей. Будинок, де ми зараз проживаємо, дарований мені моїм батьком, коли я вже був одружений. Зараз я хочу оформити дарування цього будинку моєму синові, якому 8 років. Які документи зібрати і процедури треба виконати?
Олег
12.12.2016
відповідь:

 Вам необхідно звернутись до нотаріуса, якого оберете для укладення та посвідченя описаного договору дарування.


Судовий збір
Доброго дня! Чи можливо повернути судовий збір з державного бюджету або ж стягнути його з відповідача у випадку погашення відповідачем заборгованості після відкриття провадження по справі в господарському суді? Які дії потрібно вчинити?
Наталья
11.12.2016
відповідь:

 Доброго дня! Щоб надати Вам вірну відповідь потрібно трішки детальніше ознайомитись із обставинами описаної справи.


Трудове право
1) В штатному розписі закладу є посади, але спираються, що вони резервні. Чи повині бути в інтернатних закладах освіти резервні( на лікарняні,відпустки) ставки при скорочені? На який документ(постанову) спиратись?
2) Чи мають право пропонувати педпгогові посаду швачки, якщо в неї не має відповідного свідотства про дану кваліфікацію?
Шевченко Олена
09.12.2016
відповідь:

 Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі.


продаж квартири
доброго дня скажіть будь ласка квартира лишилась від батьків і вона записана на інакше прізвище я рахуюсь власником тої квартири але щоб її продати брат каже що потрібно в суді довести що в мене таке ж саме прізвище як і в нього як це можна зробить куда звертатись скільки коштують такі послуги
Ігор
28.11.2016
відповідь:

 Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі.


Поділ квартири
Добрий день! Я військовослужбовець з вислугою 20,5 років , отримав службову квартиру від Міністерства Оборони України вона не приватизована. На разі я збираюсь розірвати шлюб з дружиною (маю сина 5 років) Що буде з квартирою , чи відійде вона державі ? , чи залишеться мені?, чи зможе притендувати на щось бувша дружина? Дружина після розлучення(якщо на цей момент розслужеблю і приватизую квартиру) квартиру не хоче продавати щоб розділити мирно. Дякую!
Руслан
21.11.2016
відповідь:

 Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі.


Оформлення спадщини
Помер мій тато.Я в нього одна дочка,він в розводі але проживав з жінкою.Хата була його мами,вона залишила йому заповід,але він не оформив спадщину. Жінка з дочкою забрали всі документи, я на руках нічого не маю. Як мені діяти? Дякую.
Олександра
20.11.2016
відповідь:

Доброго дня! У вашій ситуації вирішувати справу потрібно через суд. Радимо звернутись до нас і ми допоможемо досягти позитивного результату у даній справі. 


Як правильно поступити у моєму випадку?
Доброго дня!У липні ми придбали у магазині новий мобільний телефон з гарантією на один рік,але він вийшов з ладу уже через два місяці.Коли ми звернулись у магазин за консультацією,що нам робити,то нас відправили у центр гарантійного обслуговування.У нас телефон забрали,і повернули через 15 днів з гарантією,що тепер все буде добре,але телефоном пропрацював місяць,і знову не працює.Порадьте будь-ласка куди можна звернутись ,щоб нам повернули кошти,або обміняли на інший телефон.Тому що на наше прохання обміняти,або здати телефон,вони відповіли: Ми тільки продаєм,а далі усі питання уже не до нас.....Дякую.
Ольга Іванівна
16.11.2016
відповідь:

Доброго дня! Ви також можете звернутись у відділ із захисту прав споживачів із скаргою на продаця товару або ж до суду, з вимогами до продавця чи виробника товару. 


сторінка Попередня 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 19 Наступна