Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 Примусова госпіталізація до протитуберкульозного закладу.
Доброго дня! Є рішення суду про примусову госпіталізацію хворого на заразну форму туберкульозу до протитуб.закладу. ОВС здійснили привід особи до стаціонару, але хвора в той же день самовільно покинула відділення. Значить рішення суду фізичною особою не виконується. п. 13. ст. 7 ЗУ "Про протидію захворюванню на туберкульоз", ч. 1 ст. 382 КК Укр. Що робити: знову подавати заяву до суду чи можна звернутися до прокуратури? Є випадки коли рішення не тільки хворим а й працівниками ОВС не виконується. Повідомлення до прокуратури з проханням відреагувати надсилаються, але дій ніяких. ЧИ МОЖНА ХВОРОГО НА ЗАРАЗНУ ФОРМУ ТУБЕРКУЛ. ВСЕ Ж ТАКИ ПРИТЯГНУТИ ДО КРИМ. ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА Ч. 1 СТ. 382 КК УКР.? ХТО ПОВИНЕН ІНІЦІЮВАТИ ПОЗОВ: ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ДИСПАНСЕРУ ЧИ ПРОКУРОР? якщо хворий знає що бактеріовиділювач, навідь написав розписку про те що не бажає лікуватися, чи можуть такі дії визнаватися умислом? Що треба зробити щоб довести його вину? Адже скарг від контактних з хворим осіб на те що вони від нього інфікувалися немає. Як показує практика подали заяву до суду, суд виніс рішення, міліція доставила в стаціонар, хворий самовільно пішов. і все, далі замкнутий круг. Прокуратура в таких діях хворих не знаходить складу злочину.
Аліна
07.11.2016
відповідь:

Будемо раді допомогти при особистому зверненні до наших фахівців.


Як вірно зробити?
Доброго вечора. Потребую Вашої допомоги. Дружина працює цивільним працівником на військовій посаді у військовій частині, яка підлягає скороченню до 31.11.2013р. На даний момент дружина знаходиться в дородовій та післяродовій відпустці по 07.01.2014р. Чи можливо їй вийти достроково, за власним бажанням, до закінчення терміну відпустки на роботу і бути звільненій в звязку із скороченням штатів та одночасно отримувати допомогу по досягнення дитиною трирічного віку і допомогу по безробіттю на біржі праці?
Горошкевич Вадим
06.11.2016
відповідь:

Будемо раді допомогти при особистому зверненні до наших фахівців.


запитання
Доброго дня!Працюю методистом районного відділу освіти.Педагогічний стаж 31рік.А також призначена завідувачем районною психолого-медико-педагогічною консультацією на громадських засадах.За фахом філолог.Чи маю право з такою освітою працювати завідувачем РПМПК на постійній основі на ставку?Якщо так, то яку зарплату отримуватиму і чи буде зберігатися мені педагогічний стаж?Наперед щиро вдячна.Аліна.
06.11.2016
відповідь:

Для надання якісної правової допомоги пропонуємо Вам особисто вернутись до наших фахівців.


запитання
Доброго вечора. Потребую Вашої допомоги. Скажіть будь - ласка, завнішній сумісник. Робочий день на основній роботі з 8,00 до 18,00 наше підприємство працює з 7,30 до 18,00, із вихідним субота та неділя. Як мені написати графік роботи по 4 год в день? Я ж по закону і не повинна знати який графік роботи на основному місці? значить буде правильним написати з7,30 по 11,30 чи ні? і ще одне - якщо субота і неділя вихідний, то чи маю я право написати , що людина в ці дні працює по 8 год ? Дякую вам за допомогу
людмила
03.11.2016
відповідь:

Для надання якісної правової допомоги пропонуємо Вам особисто вернутись до наших фахівців. 


опалювальний період
В сільській школі станом на 1.11.2013 не розпочався опалювальний період, та існують суттєві проблеми з його початком - газове обладнання, опалювальні котли навчального закладу не відповідають технічним нормам і потребують заміни (а це потребує значних коштів).
Скажіть будь-ласка, які посадові особи мають нести відповідальність за неналежну підготовку до опалювального періоду? Які закони порушено? Яка передбачена відповідальність?
Петро
01.11.2016
відповідь:

Для надання якісної правової допомоги пропонуємо Вам особисто вернутись до наших фахівців. 


позбавити батька батьківських прав.
Скіжіть будь-ласка,колишній чоловік не сплачує аліменти більше року,тим більше моє примусівку на 1 рік.чи можна його позбавити батьківських прав?
рокса
29.10.2016
відповідь:

звертайтесь до наших фахівців і ми будемо раді надати Вам професійну правову допомогу.


Земля.
Користувались земельною ділянкою більше ,як 40р.продали будинок(документи при перепис.:свідоцтво на будинок та технічна документація земельної ділянки,присвоєний кадастровий номер)тепер сусідка хоче,щоб новий власник відсунув ворота на 6,5м.на ту межу ,що була 40р.тому(6,5м.були землі загалльного користування дорога).технічна документація земельної ділянки, кадастровий номер кажуть що недійсний та встановили припис відсунути ворота на 6,5м.Порадьте що робити.
Іванна
28.10.2016
відповідь:

В даному випадку потрібно насамперед детально вивчити документацію що стосується даної ситуації для детального аналізу обставин. Надати правильну і вичерпну відповідь виходячи з тексту з Вашого запитання неможливо.


ЗДАЧА БУДИНКУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ
Добрий день ! Підкажіть, що робити? Хотіла приписатися в будинку, який добудувала після дарування батьком в 2001 році ( є договір)незавершеного будинку,сказали здати його в експлуатацію. Маю на рука:
паспорт на забудову садиби в сільських населених пунктах України 1993р на батька;
договір дарування незавершеного будівництвом жилого будинку 07.2001р.;
державний акт на право власності на земельну ділянку (вже на мене з 12,2012р);
технічний паспорт на житловий будинок з надвірними будівлями виданий 09,2009 (на мене);
Протокол про адміністративне правопорушення за ст 97 КУпАП на мого батька( провів будівництво індивідуальногожитлового будинку з надвірними будівлями без дозволу інспекції на початок проведення будівельних робіт)і відповідна постанова про стягнення штрафу в сумі 170,00 грн, і квитанцію про сплату 12,2012 р.
Знаю про спрощену процедуру згідно наказу №95, але для проведення експертного висовку,нового технічного паспорта потрібна сума, яка на даний момент непосильна.Що буде якщо я не здам в експлуатацію? Проживаю в будинку від 2008 року всі комунікації підклучені.Дуже дякую.
Світлана
25.10.2016
відповідь:

Єдиним важливим негативним наслідком в даній ситуації є те, що ви не зможете зареєструвати своє місце проживання в даному будинку.


сторінка Попередня 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 19 Наступна