Запитання - відповіді

online-консультація юриста в Тернополі

 У цьому розділі Ви маєте можливість отримати online-консультацію юристів та адвокатів Тернополя з питань, пов'язаних з цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних, земельним, трудовим, сімейним законодавством.

 Для отримання юридичної online-консультації максимально коротко і ясно сформулюйте Ваше запитання, а також викладіть факти, які, на Ваш погляд, мають юридичне значення.


Колектив Юридичної фірми "Арес"
 

Ви можете залишити нам своє запитання:

Заголовок:

Текст запитання:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 оформленя купівлв-продажу
доброго дня! мене цікавить при оформленні договору купівлі продажу (нежитлового будинку з з.д для ведення осг)якою буде вартість оформлення документів та хто повинен оплачувати послугу продавець чи покупець?
оксана
24.10.2016
відповідь:

Доброго дня! Вичерпну інформацію про вартість послуг Вам зможе надати нотаріус в якого ви плануєте укласти правочин. В продавця є обов'язок сплатити подакок від отриманого доходу (якщо він підпадає під оподаткування), а інші витрати несуть сторони в розмірі згідно домовленості між собою.


Інформація про розвід
Суд прийняв рішення про розвід, надіслано рекомендований лист особі позивнику але на даний час він є закордоном. Як мені отримати документи про розлучення тому що канцелярія не віддає документи?
Ірина
16.10.2016
відповідь:

Якщо Ви є стороною по справі, то можете отримати рішення подавши заяву в канцелярію суду. Якщо Ви не є стороною по справі, а хочете отримати документ в інтересах позивача, то необхідно мати довіреність на представлення інтересів позивача. Радимо, звернутись особисто до наших фахівців і ми допоможемо Ваш в цій справі.  


Узаконення самобуду – садового будинку
Здраствуйте. Моєму батькові в 1986 р. була виділена земельна ділянка в садівницькому товаристві, що знаходиться в Тернопільському р-ні. Цільове призначення – ведення садівництва. На ділянці в 1987 р. моїми батьками був побудований садовий будинок, який тепер прийнято називати самобудом. На земельну ділянку оформили Державний акт на право власності (власник – батько). Про побудований садовий будинок в жодних документах не згадувалось. В 2002 р. батько помер. Заповіту не було. Ми, діти від спадщини за законом відмовились. В Свідоцтві про спадщину, оформленому на маму, були зазначена лише земельна ділянка, про садовий будинок – ні слова. Державний акт на земельну ділянку переоформили на маму. Тепер вона – власник. На сьогодні мамі уже 80 років, і працювати на землі стає дедалі важче (ми, діти – далеко). Задумалися про продажу. Виникла необхідність узаконити не тільки земельну ділянку, але й садовий будинок. Звернулися в БТІ. Оформили технічний паспорт (на ім’я мами). Але так як немає жодних правовстановлюючих документів на будинок, побудований в 1987 р., – в Реєстраційній службі нам відмовили в його реєстрації за спрощеною процедурою (згідно з Наказом … № 95 від 19.03.13). Порадили звернутися в суд.
Питання: чи можуть спеціалісти Вашої юридичної фірми обґрунтовано скласти позовну заяву в суд про визнання за мамою права власності на садовий будинок, який фактично існує з 1987 р, але жодний із документів (крім довідки з садівницького товариства) це не засвідчує ? Який прогноз вирішення такого питання в суді? Чи, можливо, Ви порадите інший шлях вирішення нашої проблеми.
Спасибі. З повагою, Ольга. Вінницька обл.
Ольга
15.10.2016
відповідь:

Доброго дня! Так, наші фахівці мають успішний практичний досвід у справах такого роду. Вирішити дану ситуацію можливо. Щодо інших шляхів вирішення Вашої проблеми, то доречніше було б оцінити ситуацію після детального вивчення всіх документів, що стосуються даної справи.  


Атестація педпрацівників
Доброго дня ! Допоможіть розібратися у ситуації . Я зараз навчаюсь за спеціальністю "Корекційна освіта. Олігофренопедагогіка. Логопедія. "Працюю за спеціальністю . Стаж роботи - 20 років педагогічний , з них 11 -за спеціальністю . Чи маю є право атестуватись у цьому навчальному році( у мене чергова атестація ) ? Диплом про закінчення навчання буде виданий у квітні ( на протязі місяця ) , а засідання атестаційної комісії відбудеться до 1 квітня. Якщо так , то на яку атестаційну категорію я маю право атестуватись ?Дякую .
Алла
11.10.2016
відповідь:

Будемо раді допомогти при особистому зверненні до наших фахівців. 


Центр зайнятості і допомога
Доброго дня! В мене виникла така проблема. На обліку у центрі занйятості я перебуваю вже півроку. Нещодавно мені подзвонив мій колишній роботодавець і сказав, що на його адресу надійшов лист від центру зайнятості щодо того, що я перебуваючи на обліку у центрі зайнятост і отримувала додаткове благо на моєму колишньому підприємстві. Я спочатку не зрозуміла як це може бути я вже давно там не працюю, яке додаткове благо. А виявилось, що, після звільнення я залишилась там навчатись на другій вищій освіті і мій роботодавець платив за мене 50 відсотків навчання і це в податкову подали як додаткове благо. Що тепер мене чекає? Мене заставлять повернути кошти, які я отримала у центрі зайнятості? Але я навіь і подумати не могла, що таке може бути.
27.09.2016
відповідь:

Будемо раді допомогти при особистому зверненні до наших фахівців. 


відсудити квартиру
Чи можна відсудити квартиру в держави ? Мій дідусь помер років 6 тому квартира залишилась державі так як на неї ніхто не претендував чи можу я тепер попробувати відсудити квартиру?
20.09.2016
відповідь:

Так, шанси досить високі (в залежності від конкретних обставин справи). Тому, потрібно не зволікаючи звертатись до суду. 


Договір дольової участі
Доброго дня.
Чи може забудовник двом різним покупцям продати одну квартиру за двома різними договорами дольової участі. Якщо може, то як цьому запобігти?
Дякую
Юрій
06.09.2016
відповідь:

Будемо раді надати Вам якісну юридичну допомогу при особистій зустрічі. 


Квартира для онука
Чи можу я придбати та оформити квартиру на онука, якому 10 років?
Сергій
04.09.2016
відповідь:

Так, можете. 


сторінка Попередня 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 19 Наступна